Suomeksi   Om Agrolink   Kontakta Agrolink  Bli abonnent  Logga in
 fredag 28.11.2014
 Grattis Sten

Det är frivilligt för Agrolinks abonnenterna att registrera sej i e-post katalogen och därav listas inte alla abonnenter här. Vi ger heller inte ut uppgifter på abonneter som inte finns i denna lista!

/Agrolink Ab





Östmans Radio och TV
Barkamovägen 3  65450 SOLF
ostmans@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Ahlskog Mårten
Nordanåvägen 202 68930 Purmo
marten.ahlskog@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Höns Skog Ekoodling

Antfolk Håkan
Mörtmarkv 711 64140 Tjöck
hakan.antfolk@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog Ekoodling

ASPLUND MONICA
Solf
monica.asplund@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Back Susanne
Kyrkbackavägen 60 68820 ESSE
susanne.back@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Mjölk Skog

Back Bjarne
Österkärrvägen 77 65470 Rimal
b.back
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Mjölk Höns Skog Ekoodling

Backfält Johan
68410 Nedervetil
johan.backfalt@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Nötkreatur Mjölk Skog

Bengs Kari
65100 Vasa
kari@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:

Berg Håkan
björneborgsvägen 3177. 66270 Pörtom
hakan.berg@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växthusodling

Berglund Bengt
Kärrvägen 54 64460 Härkmeri
bengt.berglund@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Bergström Ingvald
österlandsvägen 128 66270 PÖRTOM
ingvald.bergstrom@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växthusodling

Björk David
66560 Österhankmo
david.bjork@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Friland Skog

Björk Fredrik
Brobackvägen 53 65520 Helsingby
fredrik.bjork@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Björkfors Krister
Finilavägen 15 68500 Kronoby
kirster.bjorkfors
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Mjölk

Björklund Mats
Östensövägen 220 68910 BENNÄS
mats.bjorklund@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Mjölk Ekoodling

Björkroth Jan
66900 NYKARLEBY
janne.bjorkroth@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Blässar Magnus
Blässarvägen 23 68870 EDSEVÖ
magnus.blassar@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Mjölk

Brors Tom
Vörå
tom.b@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Svin Skog

Cederblom Gun-Britt
Kråknäsvägen 30 68800 Kållby
gun-britt.cederblom
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Ede Sabina
Ejdevägen 217 68940 LILLBY
sabina.ede@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Mjölk Ekoodling

Ede Sture
Ejdevägen 217, 68940 Lillby
sture.ede@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Mjölk Ekoodling

Ede Torbjörn
Edebovägen 33, 68940 Lillby
tobbi.ede@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Skog Ekoodling

Eklund Kjell
Kyrkvägen96 66850 Jeppo
kjell.eklund@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Nötkreatur Skog

Enqvist Sven
68940 Lillby
sven.enqvist@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Mjölk Skog

Fagernäs Christer
Tallbackavägen 25 68570 Larsmo
christer.fagernas@AGROLINK.FI
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Finne Christer
65450 SOLF
finne@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Växthusodling Friland Skog

Fors Johan
Pedersöre
johan.fors@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Mjölk

Granborg Hans
Sundvägen 70 64510 Nämpnäs
hans.granborg@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Växthusodling Skog

Granborg Hans
Sundvägen 70 64510 Nämpnäs
hans.granborg
Produktionsinriktningar:Växtodling Växthusodling Skog

Granér Guy
Snårevägen 183 68500 KRONOBY
guy.graner
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Granholm Sören
Solfängsvägen
S&L.Granholm@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Nötkreatur Mjölk Skog

Granö Siv
Tjärlaxvägen 605, 64210 Kalax
siv.granö@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växthusodling

Grop Alf
Larvvägen 19 66580 Kuni
Alf.Grop@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog Ekoodling

Gunell Benny
Jungarvägen 303, 66850 Jeppo
benny.gunell@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Hagman Ralf
Svarvarsvägen 277, 68930 Purmo
ralf.hagman@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Mjölk Skog

Hagman Richard & Karina
Nylandsvägen 1139 66900 Nykarleby
rickokina@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Mjölk Skog

Hansén Stefan
Markusbacka v.163 68410 Nedervetil
stefan.hansen@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:

Hedman Janne
Vasavägen 1779 64610 Övermark
janne.hedman
Produktionsinriktningar:Växthusodling Nötkreatur Mjölk Skog

Henricson Harriet
Handelsesplanaden 16 D, 65100 VASA
harriet.henricson
Produktionsinriktningar:

Hultholm Mikael
66530 Kvevlax
mikael.hultholm@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Häggkvist Bjarne
Ekvägen 22 64510 Nämpnäs
bjarne.haggkvist
Produktionsinriktningar:Växtodling Höns Skog

Häggman Leif
68840 Nederlappfors
l.haggman@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Skog

Hällmark Sören
Ytterjeppovägen 864 66900 Nykarleby
soren.hallmark
Produktionsinriktningar:

Högback Sven
66270 Pörtom
sven.hogback@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling

Högback Inga-Lena
66270 Pörtom
i-l.hogback@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:

Högback Kenneth
66270 Pörtom
k.hogback@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:

Ingves Mats
Frivilasvägen 14 64480 Skaftung
mats.ingves@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Mjölk Skog

Johanson Anders
Veckum 9 07880 Liljendal
anders.johanson
Produktionsinriktningar:Växtodling Mjölk

Jungar Stig-Johan
Jungarvägen 270 66850 Jeppo
sj.jungar@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Svin Skog

Jungell Mikael
jungarvägen 536 66850 jeppo
miko.jungell@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Nötkreatur

Järn Per-Erik
Östensövägen 283, 68910 BENNÄS
per-erik.jarn@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Skog

Karlas Lars
Härmävägen 163 66600 Vörå
lars.karlas@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Svin Skog

Knipström Bertel
66 550 VÄSTERHANKMO Västerhankmovägen 15
b.knippe@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Koho Ralf
Haddomsvängen 19 07945 Kuggom
ralf.koho@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Kortell Bo
Idbäckvägen 19 64300 Lappfjärd
AoB.Kortell@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växthusodling

Krohn Folke
Prostängsv. 9 65610 KORSHOLM
krohns@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Friland Skog

Källman Mats
68940 Lillby
mats.skalman@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Mjölk Skog Ekoodling

Lappfors Snickeri
68840 NEDERLAPPFORS
lappfors.snickeri@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Skog

Lasen Karl johan
Lillbyv 249 68940 Lillby
kalle.lasen@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:

Lassfolk John
Åsbackavägen 50 68810 YTTERESSE
john.lassfolk@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Svin Skog

Lerbacka Håkan
Simonsbackavägen 24 68410 NEDERVETIL
hakan.lerbacka
Produktionsinriktningar:

Lervik Bjarne
Söderfjärdsv.657 65450 Solf
bjarne.lervik@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Svin Skog

Lervik Harry
Solf ängsväg 163 65450 Solf
harry.lervik@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Lindberg Jan
Stampvägen 2 66100 Malax
jan.lindberg@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växthusodling

Lindgren Folke
Pelatvägen 265 66970 HIRVLAX
folke.lindgren@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Svin Skog

Lindgård Gösta
Sahnev.98 66270 Pörtom
glindgard@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växthusodling

Lindgård Ekotjänst
Kvevlaxvägen 184 B 66530 KVEVLAX
boris.lindgard
Produktionsinriktningar:Växtodling Ekoodling

Lindsén Kent-Johan
Vasav. 1220 64220 YTTERMARK
kent-j.lindsen@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling

Linman ralf
Björneborgsv 1032
ralf.linman@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Nötkreatur Skog Ekoodling

Lövsund Bengt
68500 Kronoby
bengt.lovsund@Agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Mjölk Skog

Majabacka Patrik
Vöråvägen 13 , 66600 VÖRÅ
patrik.majabacka@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Skog

Mattbäck Jens
Mårtisvägen 60 68830 Bäckby
jens.mattback@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Skog

Mattbäck Maj-Len
Mårtisvägen 60 68830 Bäckby
majlen.mattback@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Skog

Mattsson Yngve
Retais 8 21710 Korpo
yngve.mattsson@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Mattus Tomas

tomas.mattus@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Nordström Johan
Björkbackavägen14 66950 Munsala
Johan.Nordstrom@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Skog Ekoodling

Nybacka Olav
Antfolkvägen 16 68820 ESSE
olav.nybacka
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Mjölk Skog

Nyblom Sune
Flygfältsvägen 371 68500 Kronoby
sune.nyblom@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:

Nygård Monica & Stig
Mussmovägen 257 65520 HELSINGBY
stig.nygard@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Ekoodling

Nyman Johanna
Åkersidsvägen 70, 66580 KUNI
johanna.nyman@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Nyman Björn
Petsmovägen166 66540 Petsmo
bjorn.nyman@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växthusodling Ekoodling

Näse Johan
Bråtövägen 308 68500 Kronoby
johan.nase@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Nötkreatur Mjölk Skog

Näsman Yvonne
Mossav. 11 66550 Västerhankmo
yvonne.nasman@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:

Näsman Marina
Mossav. 11 66550 Västerhankmo
marina.nasman@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:

Pått Jan
64210 Kalax
jan.patt@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling

Ringvall Glenn
Deermossvägen 180, 64610 Övermark
glenn.ringvall@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Höns

Robert Kuuttinen
Kaskövägen 104 64200 Närpes
robert.kuuttinen@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Höns Skog

Rudström Kaj-Oskar
Rudnäsvägen25 68500 Kronoby
kajo.rudstrom@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Mjölk

Rönnkvist Stefan
Purmovägen 70 68930 PURMO
sus@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Nötkreatur Skog

Sandås Leif
Jussilavägen 309 66950 Munsala
leif.sandas
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Sjöblom Rolf
Ytterjeppov. 721 66900 NYKARLEBY
rolf.sjoblom
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Sjölind Pia
Svarvarsvägen 277, 68930 Purmo
pia.sjolind@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Mjölk Skog

Sjöskog Niclas
68940 Lillby
niclas.sjoskog@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Mjölk Skog

Skullbacka Bengt-Johan
Skullbackavägen 113, 68700 Terjärv
bj.skullbacka@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Skog

Sperring Mats
Kopparbyvägen 151 66100 Malax
mats.sperring
Produktionsinriktningar:Växtodling Svin

STAFFAS Bror
Bertbyvägen 856 66600 Vörå
bror.staffas@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Stenfors Stig-Olav & Ann-Marie
Stenforsvägen 91 64610 Övermark
s-o.stenfors@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Storsjö-Sand Lise-Lotte
Österlandsvägen 76 66270 Pörtom
liselotte.ss@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog Ekoodling

Strandvall Mikael
Skrubbackavägen 20 68500 KRONOBY
mikael.strandvall
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Mjölk Skog

Stråka Yngve
Getingsandsv. 13, Monäs, 66970 Hirvlax
yngve.straka@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:

Stråka Charles
Monäs Storsandsvägen 32 66970 Hirvlax
charles.straka@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:

Sund Magnus
Hagnäsvägen 594 A 66580 Kuni
magnus.sund@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Friland Skog Ekoodling

Svarfvar Henrik
ÖSP/ Handelsesplenaden 16 B 65100 Vasa
henrik.svarfvar@slc.fi
Produktionsinriktningar:

Svenn Anki
Korsholms svf/Kvarngatan 15, 65100 VASA
anki.svenn@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:

Valkama Paul
 07880 Liljendal
paul.valkama@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Mjölk

Westerback Britta
Österhankmov.788
britta.westerback@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Skog

Westerback Henrik
Österhankmov. 788
henrik.westerback@agrolink.f
Produktionsinriktningar:Skog

VIKSTRÖM STEN
Skullbackavägen 12 68820 ESSE
sten.viksrtom@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Nötkreatur

Wikström Ronny
Abborsvägen 53, 68530 Lepplax
ronny.wikstrom@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Svin

Wägar Kent
66270 Pörtom
kent.w@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog

Åhman Boris
Palvisvägen 183 66600 VÖRÅ
boris.ahman@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Nötkreatur Skog

Åkerblom Gösta
Björneborgsvägen 3306 66270 Pörtom
gosta.akerblom@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling

Österholm Peter
66240 PETALAX
PeterOsterholm@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling

Österås Tommy
Råskogsvägen 186 64210 Kalax
tommy.osteros@agrolink.fi
Produktionsinriktningar:Växtodling Skog


Annonser




























 © Copyright 2001, Agrolink Ab